Kolagen do picia na stawy

Kolana, biodra, łokcie, połączenia kręgów i pozostałe stawy z wiekiem stają się sztywniejsze. Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas poruszania się, a zwykłe podejście do drzwi sprawia problemy, najpewniej brakuje im kolagenu. To wyjątkowo ważne białko odpowiada za dobrą ruchomość układu kostnego.

Spis treści:

Gdy jest go za mało, można dostarczyć odpowiednią porcję do organizmu. Wygodne w użyciu saszetki z rozpuszczalnymi preparatem to sposób, by szybko przygotować kolagen do picia na stawy. Przygotowaliśmy dla Ciebie Beautyllagen – preparat hydrolizowany do suplementacji. Nasz produkt zawiera składniki pochodzące z ryb, bez dodatków i domieszek wypełniaczy. Wypróbuj wygodną porcję, przeznaczoną do uzupełnienia brakujących składników w organizmie.

Sztywniejące stawy. Dlaczego trzeba suplementować kolagen?

Czy wiesz, ze kolagen to rodzaj białka, które stanowi 30% wszystkich aminokwasów w ludzkim organizmie? Jest niezbędny niemal wszędzie: w układzie kostnym, skórze, oku, ścięgnach czy neuroprzekaźnikach. To jednocześnie najważniejszy składnik tkanki łącznej. Wypełnia jej istotę, odpowiadając za elastyczność, rozciągliwość i łączliwość. Po 25 roku życia zaczyna go brakować, czego efektem jest np. wiotczenie skóry czy ograniczenie ruchomości i bolące stawy kolanowe. Proces nasila się po pięćdziesiątce, a po sześćdziesiątym roku życia struktury kolagenowe zanikają w znacznym stopniu.

Wytrzymałe białko kolagenowe buduje i regeneruje tkankę chrzęstną, która zużywa się szybciej u osób uprawiających intensywnie sport, także na poziomie rekreacyjnym. Dodatkowo proces biosyntezy wyhamowuje pod wpływem menopauzy. Według ustaleń naukowych odbudowa kolagenu słabnie tuż po zakończeniu okresu rozwojowego człowieka. Następnie proces ten przyspiesza i ustaje. W utrzymaniu właściwego poziomu białek kolagenowych może pomóc suplementacja. Spośród dostępnych metod uzupełniania można do tego zastosować preparat do picia, który tak jak Beautyllagen zawiera składniki działające właśnie w kolanach, biodrach i kręgosłupie.

Jaki kolagen znajduje się w stawach?

W młodym organizmie kolagen zużywa się i podlega stałej wymianie. W stawach zbudowane z niego struktury są narażone na ścieranie się i duże przeciążenia. W młodym wieku co roku organizm naturalnie wymienia nawet 3 kg tych białek. Jednak z czasem zdolność do regeneracji spada, a w szóstej dekadzie życia zanika. W układzie kostnym odpowiada nie tylko za sprawność i dobrą ruchomość, ale także za gęstość tkanki i wsparcie odbudowy innych elementów. Bóle kręgosłupa i sztywność, narastające problemy z poruszaniem się czy ogólne zmniejszenie sprawności to efekt braku kolagenu. Organizm z wiekiem nie jest w stanie zregenerować go samodzielnie. Ale czy każdy preparat jest przeznaczony właśnie dla stawów? Sprawdź, jaki typ białka zastosowano w produkcie do suplementacji. Beautyllagen hydrolizowany do picia stworzyliśmy z myślą o osobach cierpiących z powodu słabszej ruchomości i bolących połączeń kości.

Rybi kolagen do picia – prosty sposób na uzupełnienie brakujących substancji

Niedostateczna regeneracja kolagenu w stawach biodrowych czy kolanowych nie dotyczy jedynie osób w dojrzałym wieku. Zaczyna się tuż po zakończeniu okresu dojrzewania i może postępować w różnym tempie. Nierzadko zależy to od dodatkowych czynników, takich jak m.in.:

  • zbyt intensywny wysiłek fizyczny,
  • stres,
  • uwarunkowania genetyczne,
  • choroby,
  • warunki atmosferyczne w miejscu dłuższego pobytu.

Dlatego warto odczytywać pierwsze sygnały – bóle reumatyczne czy trudności z poruszaniem się przy pierwszych krokach po spaniu. Beutyllagen to naturalny sposób na uzupełnienie naturalnych ubytków. Opracowania naukowe podkreślają, że nawet dieta bogata w źródła kolagenu nie dostarczy odpowiedniej ilości tego białka. Wszystkie preparaty dostępne na rynku są pochodzenia zwierzęcego. Jednak w większości zawierają białka wieprzowe i wołowe, które słabiej oddziałują na tkankę łączną człowieka. Beautyllagen zawiera białko pozyskiwane z ryb, lepiej oddziałujące na bolące stawy biodrowe i kolanowe.

Co daje picie kolagenu na stawy?

Beautyllagen to suplement z kolagenem, dodatkowo wzbogacony o substancje sprzyjające jego przyswajaniu w organizmie. Siarka MSM, witamina, kwas hialuronowy i biotyna wspierają proces odbudowy tkanki łącznej. Czysty kolagen hydrolizowany, pozyskany z rybiego surowca, w połączeniu z tym kompleksem na bieżąco wypełnia ubytki w chrząstkach stawowych. Zestaw składników w naszym preparacie przeznaczono odpowiada potrzebom regeneracyjnym tkanki chrzęstnej. Beautyllagen wspiera utrzymanie wystarczającego poziomu kolagenu w stawach. Zwiększa prawdopodobieństwo ich sprawniejszego funkcjonowania. Poza potencjalnymi właściwościami regeneracyjnymi daje możliwość regularnego spożywania. Prosty do przyrządzenia napój ułatwia codzienne przyjmowanie suplementu zgodnie z zaleceniami.Beautyllagen to suplement z kolagenem, dodatkowo wzbogacony o substancje sprzyjające jego przyswajaniu w organizmie. Siarka MSM, witamina, kwas hialuronowy i biotyna wspierają proces odbudowy tkanki łącznej. Czysty kolagen hydrolizowany, pozyskany z rybiego surowca, w połączeniu z tym kompleksem na bieżąco wypełnia ubytki w chrząstkach stawowych. Zestaw składników w naszym preparacie przeznaczono odpowiada potrzebom regeneracyjnym tkanki chrzęstnej. Beautyllagen wspiera utrzymanie wystarczającego poziomu kolagenu w stawach. Zwiększa prawdopodobieństwo ich sprawniejszego funkcjonowania. Poza potencjalnymi właściwościami regeneracyjnymi daje możliwość regularnego spożywania. Prosty do przyrządzenia napój ułatwia codzienne przyjmowanie suplementu zgodnie z zaleceniami.

Wygodne saszetki – zamów zestaw odpowiedni dla Twoich potrzeb

Proponujemy Beautyllagen – nowoczesny kolagen hydrolizowany do picia na stawy biodrowe, kolana, łokcie i nadgarstki. Przygotowaliśmy saszetki z porcjami optymalnie dobranymi do codziennego spożycia. Ich zawartość wystarczy rozpuścić w chłodnej wodzie (lub innym płynie), wymieszać i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. To proste! Dzienna dawka niezbędnego białka w dobrze przyswajalnej postaci hydrolizatu dostarczy Ci materiał do odbudowy tkanki łącznej. Przyjemny pomarańczowy smak mieszanki sprawi, że przyjmiesz codzienną dawkę suplementu w postaci chłodnego napoju. Nasze produkty są dostępne w opakowaniach po 30, 60 i 90 saszetek.

Zadbaj o swoje stawy kompleksowo!

Synteza endogennego białka zmniejsza się z wiekiem i przebiega z różną intensywnością. Beautyllagen dostarcza do organizmu podstawowy budulec tkanki łącznej. Może to pomóc w odbudowie tkanki łącznej traconej w codziennej aktywności. Dlatego codzienna suplementacja rybiego kolagenu do picia na stawy może pomóc we wspieraniu układu kostnego. Poznaj smak, łatwe przyrządzanie i inne zalety naszego preparatu. Wybierz suplementację w wygodnej formie koncentratu do picia!

Wybrane dla ciebie

Beautyllagen
award img

Beautyllagen

Suplement diety 30 saszetek
129 PLN
Promocja
-5%
bestseller
Beautyllagen 60
award img

Beautyllagen 60

Suplement diety 60 saszetek
258 PLN 245 PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 258 PLN
Promocja
-10% !
Beautyllagen 90
award img

Beautyllagen 90

Suplement diety 90 saszetek
387 PLN 348 PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 387 PLN